راهنماي استفاده از Rss | املاک اندیشه|مسکن بزرگ آی تک|فروش آپارتمان شهراندیشه|خریدآپارتمان شهراندیشه

املاک اندیشه بانک اطلاعات املاک شهر اندیشه مسكن بزرگ آي تك شهرك انديشه تهران خريد فروش رهن اجاره آپارتمان زمين ويلا باغ باغچه تالار املاك شهراندیشه

+98 (021) 65621662-4 از آخرین قیمت ها مطلع شوید

راهنمای استفاده از Rss

راهنمای استفاده از Rss

RSS چیست؟
مخفف Really Simple Syndication به معنی تشکیل ارتباط‌های بسیار ساده ‌است در واقع RSS روشی برای توصیف اخبار و محتوی وب می‌باشد که برای توزیع از طریق یک ناشر آن‌لاین به کاربران وب بکار می‌رود این برنامه، کاربردی از زبان نشانه‌گذاری گسترش‌پذیر (XML) است که بوسیله کنسرسیومResource Description Framework) RDF) پشتیبانی می‌شود.

چرا توصیه می گردد از RSS استفاده نماییم؟
استفاده از آر اس اس این را امکان می‌دهد تا از آخرین خبرها و عناوین سایت و یا وبلاگهای مورد علاقه خود با خبر باشید، بدون آنکه نیازی داشته باشید به آنها سر بزنید

چطور میتوان از RSS استفاده کرد؟
هرگاه وب سایتی قصد داشته باشد محتوی مطالب خود را منتشر کند توصیفی از آن محتوی به شکل یک مدرک RSS تهیه می‌کند که یک کاربر با یک مرورگر یا برنامه خاصی که قابلیت خواندن محتوی توزیع ‌شده به این وسیله را داشته باشد RSS Reader ، می‌تواند آن مطالب را دریافت کند.

کاربردهای اصلی RSS چیست؟
– نمایش تازه‌ترین عناوین وب ‌سایت‌های دیگر در وب ‌سایت خود و یا بالعکس ( اشتراک مطالب جدید)
– دریافت جدیدترین مطالب سایت‌های مورد علاقه با استفاده از نرم‌افزارهای ویژه ( وبگردی با کارآیی بیشتر RSS Reader )

RSS Reader چیست؟
RSS Reader یک نرم‌افزار RSS خوان الکترونیکی است. اکنون نرم ‌افزارهای بسیاری در این زمینه وجود دارند که می‌توان با دانلود آنها RSS خواند. اما به تازگی مرورگرهای اینترنتی نیز به سیستم RSS‌ خوانی الکترونیکی مجهز شده‌اند.

آدرس آر اس اس سایت مسکن بزرگ آی تک : http://maskan-itak.com/?feed=rss2

برای دانلود نرم افزار خبر خوان لطفا اینجا کلیک کنید .

املاک اندیشه سوالی دارید؟
مشاوره رایگان
09121309454
کاشت مو