رشد نرخ دلار در بازار آزاد | املاک اندیشه|مسکن بزرگ آی تک|فروش آپارتمان شهراندیشه|خریدآپارتمان شهراندیشه

املاک اندیشه بانک اطلاعات املاک شهر اندیشه مسكن بزرگ آي تك شهرك انديشه تهران خريد فروش رهن اجاره آپارتمان زمين ويلا باغ باغچه تالار املاك شهراندیشه

+98 (021) 65621662-4 از آخرین قیمت ها مطلع شوید

رشد نرخ دلار در بازار آزاد

تهران- ایرنا- صرافان سکه و ارز امروز (سه شنبه) هر دلار آمریکا را با ۴۰ ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز ۳۷ هزار و ۷۳۰ ریال و هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید را با ۱۴ هزار و ۵۰۰ ریال کاهش، ۱۲ میلیون و ۱۲۸ هزار ریال داد و ستد کردند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، قیمت هر یورو در سامانه نظارت ارز (سنا) تا زمان انتشار این خبر ۴۳ هزار و ۴۴۰ ریال ثبت شده است که نسبت به میانگین قیمت ها در پایان معاملات دیروز ۲۷ ریال افت دارد.
میانگین قیمت دلار و یورو در سامانه سنا تا ساعت ۱۸ دیروز که معاملات به پایان می رسد، به ترتیب ۳۷ هزار و ۶۹۰ ریال و ۴۳ هزار و ۴۶۷ ریال بود.
در معاملات امروز، هر پوند انگلیس ۴۹ هزار و ۵۱۴ ریال به فروش رفت و نسبت به دیروز افت ۴۳ ریالی را ثبت کرد.
هر درهم امارات به عنوان یکی از ارزهای اثرگذار بر شاخص قیمت دلار در بازار آزاد ۱۰ هزار و ۳۶۵ ریال فروخته شد که در مقایسه با میانگین قیمتی دیروز هفت ریال افزایش نرخ دارد.
اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران نیز امروز قیمت هر دلار را ۳۷ هزار و ۸۱۰ ریال و هر یورو را ۴۳ هزار و ۸۶۰ ریال اعلام کرد.

** افزایش قیمت برخی مسکوکات طلا
بر اساس قیمت های اعلام شده در تارنمای اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، بهای هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم امروز ثابت ماند و ۱۱ میلیون و ۸۲۰ هزار ریال به فروش رفت.
هر قطعه نیم سکه نیز بدون تغییر نسبت به دیروز ۶ میلیون و ۵۱۵ هزار ریال فروخته شد اما ربع سکه با افت ۱۰ هزار ریالی قیمت،‌ به سه میلیون و ۸۰۵ هزار ریال رسید و سکه گرمی با ۱۰ هزار ریال کاهش ۲ میلیون و ۵۱۰ هزار ریال قیمت خورد.
اتحادیه طلا قیمت جهانی هر اونس طلا را یک هزار و ۲۲۵ دلار و ۲۰ سنت اعلام کرد که نسبت به دیروز ۲ دلار و ۹۰ سنت افزایش دارد.
هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۵۷۰ ریالی قیمت، یک میلیون و ۱۴۸ هزار و ۳۳۰ ریال به خریداران عرضه می شود.

آگهی 406 بار بازديد
املاک اندیشه سوالی دارید؟
مشاوره رایگان
09121309454
کاشت مو