تولید ناخالص علی‌بابا از اقتصاد ایران بزرگ‌تر است | املاک اندیشه|مسکن بزرگ آی تک|فروش آپارتمان شهراندیشه|خریدآپارتمان شهراندیشه

املاک اندیشه بانک اطلاعات املاک شهر اندیشه مسكن بزرگ آي تك شهرك انديشه تهران خريد فروش رهن اجاره آپارتمان زمين ويلا باغ باغچه تالار املاك شهراندیشه

+98 (021) 65621662-4 از آخرین قیمت ها مطلع شوید

تولید ناخالص علی‌بابا از اقتصاد ایران بزرگ‌تر است

به گزارش خبرنگار اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس، به نقل از راشاتودی، جک ما بنیان‌گذار شرکت بزرگ فروش اینترنتی جک‌ ما اعلام کرد تا سال ۲۰۳۶، به قدری بزرگ خواهیم شد که از مجموع اقتصاد دو کشور فرانسه و انگلیس بزرگ‌تر خواهیم بود.

وی تأکید کرد: در حال حاضر علی‌بابا از اقتصاد کشورهای نظیر سوئد، لهستان، ایران، نروژ و اتریش بزرگ‌تر است.

ما در سخنرانی در جمع سرمایه‌گذاران این شرکت چینی تأکید کرد: وقتی که یک شرکت بتواند به دو میلیارد مصرف‌کننده معادل یک سوم جمعیت جهان خدمت‌رسانی کند وقتی یک شرکت بتواند ۱۰۰ میلیون فرصت شغلی ایجاد کند که بسیار فراتر از توانمندی دولت‌ها است و وقتی یک شرکت بتواند ۱۰ میلیون زیرمجموعه سودده داشته باشد یک اقتصاد نامیده می‌شود.

علی‌بابا انتظار دارد از فروش ناخالص کالا تا سال ۲۰۲۰ یک هزار میلیارد دلار درآمد کسب کرده و به شانزدهمین و یا هفدهمین اقتصاد جهان بزرگ‌تر از ترکیه و یا عربستان تبدیل شود.

جک ما پیش‌بینی کرد با ایجاد ۱۰۰ میلیون فرصت شغلی تا سال ۲۰۳۶، به پنجمین اقتصاد بزرگ جهان کوچک‌تر از آمریکا، چین، اتحادیه اروپا و ژاپن تبدیل خواهیم شد. در حال حاضر علی‌بابا ۴۵۰میلیون مشتری در چین دارد. 

علی‌بابا این زمینه را برای کاربران خود فراهم کرده است که هر چیزی را در سطح جهان بفروشند و یا بخرند.

 

آگهی 374 بار بازديد
املاک اندیشه سوالی دارید؟
مشاوره رایگان
09121309454
کاشت مو