تداوم کاهش قیمت سکه و ارز در بازار | املاک اندیشه|مسکن بزرگ آی تک|فروش آپارتمان شهراندیشه|خریدآپارتمان شهراندیشه

املاک اندیشه بانک اطلاعات املاک شهر اندیشه مسكن بزرگ آي تك شهرك انديشه تهران خريد فروش رهن اجاره آپارتمان زمين ويلا باغ باغچه تالار املاك شهراندیشه

+98 (021) 65621662-4 از آخرین قیمت ها مطلع شوید

تداوم کاهش قیمت سکه و ارز در بازار

صرافان سکه و ارز امروز (یکشنبه) هر دلار آمریکا را با ۱۶۲ ریال کاهش ۳۷ هزار و ۲۵۲ ریال و هر قطعه سکه طلا طرح جدید را با افت یکهزار ریالی ۱۲ میلیون و ۱۶۶ هزار و ۵۰۰ ریال داد و ستد کردند.

بر اساس نرخ های اعلامی سامانه نظارت ارز، هر یورو تا زمان انتشار این خبر در مقایسه با میانگین قیمت دیروز ۳۲۶ ریال کاهش داشت و ۴۱ هزار و ۷۷۴ ریال به فروش رفت و هر پوند انگلیس با ۸۱ ریال رشد ۴۹ هزار و ۲۷۰ ریال عرضه شد.

در تارنمای اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران نیز قیمت هر دلار آمریکا ۳۷ هزار و ۳۴۰ ریال و هر یورو ۴۲ هزار و ۳۴۰ ریال اعلام شده است.

** تحولات بازار سکه و طلا
بر پایه اعلام اتحادیه طلا و تا زمان انتشار این خبر هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۳۰ هزار ریال کاهش نسبت به دیروز به ۱۱ میلیون ۸۸۰ هزار ریال رسید و هر نیم سکه با افت ۱۵ هزار ریالی ۶ میلیون و ۵۸۵ هزار ریال عرضه شد.
قیمت هر قطعه ربع سکه نیز ۱۵ هزار ریال کاهش داشت و به ۳ میلیون و ۷۲۵ هزار ریال رسید اما هر قطعه گرمی بدون تغییر نسبت به دیروز ۲ میلیون و ۵۸۰ هزار ریال فروخته شد.
اتحادیه طلا قیمت جهانی هر اونس طلا را یک هزار و ۲۵۶ دلار و ۶۰ سنت اعلام کرد که نسبت به دیروز بدون تغییر ماند؛ بهای هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۲۳۰ ریال افزایش یک میلیون و ۱۴۸ هزار و ۷۹۰ ریال در معاملات امروز ثبت شد.

آگهی 333 بار بازديد
املاک اندیشه سوالی دارید؟
مشاوره رایگان
09121309454
کاشت مو