کاهش قیمت برخی خودروهای داخلی | املاک اندیشه|مسکن بزرگ آی تک|فروش آپارتمان شهراندیشه|خریدآپارتمان شهراندیشه

املاک اندیشه بانک اطلاعات املاک شهر اندیشه مسكن بزرگ آي تك شهرك انديشه تهران خريد فروش رهن اجاره آپارتمان زمين ويلا باغ باغچه تالار املاك شهراندیشه

+98 (021) 65621662-4 از آخرین قیمت ها مطلع شوید

کاهش قیمت برخی خودروهای داخلی

در هفته منتهی به خرداد ماه بررسی قیمت خودروهای داخلی نشان می دهد که نرخ برخی از خودروها نسبت به هفته گذشته کاهش داشته و برخی دیگر از خودروها با افزایش قیمت رو به رو شده‌اند.
 

اگرچه بازار خودرو هفته گذشته در آرامش کامل به سر می‌برد و ثبات قیمت را تجربه می‌کرد اما حالا در هفته منتهی به خرداد ماه بررسی قیمت خودروهای داخلی نشان می‌دهد که نرخ برخی از خودروها نسبت به هفته گذشته کاهش داشته و برخی دیگر از خودروها با افزایش قیمت رو به رو شده‌اند.

 

در حال حاضر قیمت تعداد معدودی از خودروهای داخلی نسبت به هفته گذشته رود کاهشی و برخی دیگر از آنها افزایش داشته‌اند.  

 

بر اساس این گزارش، بسیاری از خودروها نسبت به هفته گذشته کاهش قیمت را تجربه کرده اند. به عنوان مثال خودروی تیبا با کاهش مواجه شده و به ۲۵ میلیون و ۲۰۰ تومان رسیده است.  علاوه بر آن محصولات سایپا نیز همچون پراید ۱۱۱ و ۱۳۱ نیز کاهش قیمت داشته‌اند.

 

از جمله خودروهایی که نسبت به ماه گذشته افزایش قیمت داشتند، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ که هفته گذشته ۳۸ میلیون ۱۰۰ هزار تومان و این هفته ۳۸میلیون و ۵۰۰ تومان فروخته می‌شود و  قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ نیز از  ۳۳ میلیون تومان  به ۳۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است. همچنین پژو ۲۰۶ v۸ از ۳۸ میلیون و  ۷۰۰ هزار تومان این هفته ۳۹ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

 

پارسینه

آگهی 332 بار بازديد
املاک اندیشه سوالی دارید؟
مشاوره رایگان
09121309454
کاشت مو