چگونه مبلغ قبض برق را 36 درصد کاهش دهیم ؟ | املاک اندیشه|مسکن بزرگ آی تک|فروش آپارتمان شهراندیشه|خریدآپارتمان شهراندیشه

املاک اندیشه بانک اطلاعات املاک شهر اندیشه مسكن بزرگ آي تك شهرك انديشه تهران خريد فروش رهن اجاره آپارتمان زمين ويلا باغ باغچه تالار املاك شهراندیشه

+98 (021) 65621662-4 از آخرین قیمت ها مطلع شوید

چگونه مبلغ قبض برق را ۳۶ درصد کاهش دهیم ؟

شهروندان تهرانی می توانند با مدیریت هوشمندانه مصرف برق و انتقال مصارف خود از زمان اوج بار به ساعت کم باری نسبت به کاهش ۳۶ درصدی مبلغ صورتحساب خود اقدام کنند.
 

حمیدرضا ملکی وش » معاون فروش و خدمات مشترکین این شرکت با اشاره به نزدیک شدن به روزهای گرم سال و همچنین افزایش استفاده از تجهیزات سرمایشی و همچنین میزان مصرف انرژی (برق) در ساعات اوج مصرف گفت: در تهران علاوه بر افزایش مصرف در ساعت های بین ۱۹تا ۲۳ شب، در روز و بین ساعت های ۱۲ تا ۱۶ نیز با افزایش مصرف مواجه هستیم.

وی تاکید کرد: ضروری است مشترکان در طول این ساعت ها از مصرف تجهیزات پرمصرف برقی خودداری کنند و استفاده از آن را به غیر از زمان اعلام شده موکول کنند.
به گفته وی، تعرفه میان باری از ساعت ۷ صبح تا ۱۹ شب، تعرفه اوج بار از ساعت ۱۲ تا ۱۶ و ۱۹ تا ۲۳ (با توجه به نوع مشترک) و تعرفه کم باری از ۲۳ شب تا ۷ صبح محاسبه و لحاظ می شود.
وی گفت: به منظور تشویق مشترکان برای جابه جایی مصارف خود از ساعت اوج بار به ساعت کم باری، پس از محاسبه بهای برق مصرفی، اضافه پرداختی مصارف اوج بار و تخفیف مصارف غیراوج بار برای آن دسته از مشترکان خانگی که دارای لوازم اندازه گیری چندزمانه هستند به ازای هر کیلووات ساعت مصارف ثبت شده در اوج بار با نرخ ۴۵۰ ریال به عنوان اضافه پرداختی و برای مصارف ثبت شده در زمان کم باری به ازای هر کیلووات ساعت به میزان ۲۲۵ ریال برای مشترکان دارای کنتور سه تعرفه و ۹۰ ریال برای مشترکان دارای کنتور دوتعرفه به عنوان تخفیف کم باری لحاظ شده و محاسبه می شود.
ملکی وش افزود: صورت حساب مصرفی برای مشترکان تجاری و سایر مصارف نیز بابت مصارف ثبت شده در اوج بار با نرخ ۶۵۵ ریال به ازای هر کیلووات ساعت ثبت شده در اوج بار به عنوان اضافه پرداختی و برای مصارف ثبت شده در زمان کم باری به میزان ۳۲۷٫۵ ریال به ازای هر کیلووات ساعت به عنوان تخفیف زمان کم باری محاسبه می شود.
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ همچنین از شهروندان تهرانی و مشترکان این شرکت خواست به منظور بهره مندی از مدیریت هوشمند مصارف برق خود با ثبت درخواست اینترنتی از طریق سایت شرکت نسبت به استانداردسازی قدرت قراردادی و تعویض کنتور مکانیکی خود با کنتور سه زمانه دیجیتال اقدام کنند.

ایرنا

آگهی 384 بار بازديد
املاک اندیشه سوالی دارید؟
مشاوره رایگان
09121309454
کاشت مو