اگر قصد دارید خانه بخرید از دست ندهید! | املاک اندیشه|مسکن بزرگ آی تک|فروش آپارتمان شهراندیشه|خریدآپارتمان شهراندیشه

املاک اندیشه بانک اطلاعات املاک شهر اندیشه مسكن بزرگ آي تك شهرك انديشه تهران خريد فروش رهن اجاره آپارتمان زمين ويلا باغ باغچه تالار املاك شهراندیشه

+98 (021) 65621662-4 از آخرین قیمت ها مطلع شوید

اگر قصد دارید خانه بخرید از دست ندهید!

کارشناس بازار مسکن به تمام مصرف کنندگان مسکن پیشنهاد کرد که الان بهترین زمان خرید مسکن است اما برای سرمایه گذاری در این بخش باید منتظر ماند.
 

همتی کارشناس مسکن درباره شرایط خرید مسکن گفت: برای خرید واحد مسکونی به نیت مصرف یعنی خریداران تمایل دارند که واحدی به منظور سکنه خودشان خریداری کنند در حال حاضر بهترین زمان است. دلیل آن هم این است که قیمت در حال حاضر به کمترین مقدار خودش رسیده است. اما برای سرمایه‌گذاری مناسب نیست زیرا مشخص نیست که این بازار چه زمانی از حالت رکود خارج شود. بنابراین سود مورد انتظار به واسطه رونق امکان دارد محقق نشود. یعنی خرید مسکن به امید افزایش قیمت در آینده که همان خرید سرمایه‌ای ملک است در حال حاضر کار منطقی نیست.

 

این کارشناس مسکن درباره شرایط عرضه بازار مسکن می‌گوید: از لحاظ عرضه کمترین اتفاق خاصی در بازار نیفتاده است و همچنان با مشکل مواجه است. تعداد پرونده‌ها و پایان کارها نشان می دهد که سیاست‌ها در خصوص افزایش عرضه سیاست‌های مناسبی نبود.

 

وی درباره سیاست ‌گذاری‌های دولت در بخش مسکن بیان می‌کند: دولت بیشتر در حوزه تحریک تقاضا کار کرده است تا عرضه، بنابراین ما باید به سمت مشوق‌هایی برای ساخت و ساز برویم. تسهیلات و وام های ارزان قیمت ساخت با سودهای زیر ده درصد می تواند بازار مسکن را رونق ببخشد.

 

همتی در مورد شرایط بازار مسکن در سال آینده می‌گوید: بستگی به سیاست‌های دولت دارد چون این سیاست‌ها در حوزه مسکن غیر قابل پیش‌بینی است. ما در حال حاضر تقاضای سرمایه‌گذاری برای مسکن نداریم چون بازار را نمی توان پیش بینی کرد اما برای مصرفی الان بهترین زمان ممکن است. یکی از دلایل زمان مناسب برای خرید مسکن این است که اوراق حق تقدم قیمت بسیار پایینی دارد و یک وام ۱۱۰ میلیون تومانی را می‌توانید ۱۷ میلیون بخرید.

بازار نیوز

آگهی 354 بار بازديد
املاک اندیشه سوالی دارید؟
مشاوره رایگان
09121309454
کاشت مو